Zadzwoń do nas: 604 813 117
MENU

Formularz zamówienia

 

Uwaga - na skutek pandemii i zawieszenia organizacji wielu imprez rozrywkowych i okolicznościowych w całej Europie spadł popyt na wykładziny eventowe. Powoduje to zawieszanie produkcji w zaopatrujących nas fabrykach w Belgii i Włoszech. W związku z tym zdarzają się czasowe braki w asortymencie. Radzimy nie zwlekać z zamówiniami do ostaniej chwili.

 

Niniejszy formularz pozwala na złożenie zamówienia na wykładziny które konfekcjonujemy na miejscu (szer. 1m - 1,5m), wykładziny wymagające sprowadzenia (szer. 2m oraz białe standard I) należy zamawiać mailowo.

Ważne informacje:

- złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z dokonaniem zakupu,

- po złożeniu zamówienia zostanie przesłana automatyczna wiadomość potwierdzająca złożenia zamówienia, nieotrzymanie takiej wiadomości świadczy o niewysłaniu zamówienia lub o podaniu nieprawidłowego adresu e-mail,

- należy oczekiwać na wiadomość z naszego biura obsługi klienta, w której będą zawarte podliczenie zamówienia oraz dane niezbędne do jego sfinalizowania,

- koszty wysyłki podstawowej wielkości paczki (do 30kg, średnica wałka wykładziny do 30cm) wynoszą:
 - szer. 1m
  16zł - Pocztex Kurier 48
  21zł - DPD przesyłka kurierska
 - szer. 1,2m - 1,25m
  18zł - Pocztex Kurier 48
  23zł - DPD przesyłka kurierska
 - szer. 1,5m
  19zł - Pocztex Kurier 48
  35zł - DPD przesyłka kurierska (szukamy nowego przewoźnika, DPD od maja zmieniło warunki przewozu tak długich przesyłek)

 

1. Kolor

6. Dokument zakupu

8. Dodatkowe informacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Megamind Maciej Pawłowski danych podanych w formularzu w celu obsługi zamówienia.